Периметр рiвносторонього трикутника 18см.У рiвнобедреного трикутника двi сторони такi ж,як у рiвносторонього,а третя на 2 см коротша.Яка довжина третьоi сторони рiвнобедреного трикутника?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a - сторона равностороннего тр-ка⇒ P=3a=18 - периметр равностороннего тр-ка⇒a=18/3=6 a=6 - сторона равностороннего тр-ка 2 стороны равнобедренного тр-ка тоже равны по 6 b=a-2=6-2=4 - третья сторона равнобедренного тр-ка Ответ: 4