Періоди творчості Шекспіра

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший період (1590 – 1600 рр.) - період гучного успіху і слави. У другий період творчості (1601 – 1608 рр.) створив комедій, трагедії "Гамлет", "Отелло", "Король Лір". Третій період: 1609 – 1612 рр., останній. Шекспір більше не пише, тільки грає в театрі.
Гость
Во так я на этом языке не очень сильно знаю Перший період (1590 – 1600 рр.) - період гучного успіху і слави. У другий період творчості (1601 – 1608 рр.) створив комедій, трагедії "Гамлет", "Отелло", "Король Лір". Третій період: 1609 – 1612 рр., останній. Шекспір більше не пише, тільки грає в театрі. Вот так Вот такие и дела☺☺