Пернведите, срочноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооспорт киімі қолайлы, жеңіл және әдемі болумен бірге , оның үстіне дененің температрасын реттеп те отыра алатын болуға тиіс.Мұның өзі спортшының өз энергияс...

Пернведите, срочнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спорт киімі қолайлы, жеңіл және әдемі болумен бірге , оның үстіне дененің температрасын реттеп те отыра алатын болуға тиіс.Мұның өзі спортшының өз энергиясын барынша пайдалануға мүмкіндік береді, оны ыстықтап кетуден және тоңып қалудан сақтайды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спортивная одежда очень удобная, красивая и легкая, она может сохранять температуру тела. Она дает возможность спортсмену правильно расходовать свою энергию, она уберегает спортсмена от перегрева и переохлаждения. Удачи!