Пiдкресли словосполучення iменнекiв жiночого роду з прикметниками .Познач закiнчення.Визнач вiдмiнок. Орхiдею привезли до Англiй з вологих тропiчних лiсiв Пiвденной Америки .Квiтка зачаровувала любителiв рослин своею надзвичайн...

Пiдкресли словосполучення iменнекiв жiночого роду з прикметниками .Познач закiнчення.Визнач вiдмiнок. Орхiдею привезли до Англiй з вологих тропiчних лiсiв Пiвденной Америки .Квiтка зачаровувала любителiв рослин своею надзвичайною красою й п"янким ароматом. Невдовзiвона стала найпопулярнiшою квiткою .Для орхiдей споруджували оранжерей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пiвденн ої Америк и  - родовий відм. надзвичайн ою крас ою - оруд. відм. найпопулярнiш ою квiтк ою - оруд. відмінок