План до тексту митькозавр із юрківки Розділ 4 Таємниця лісового озера !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План «Химера лісового озера» 1. Завдання вчительки 2. Насмішки  майбутнього майстра велосипедного  спорту 3. Добра бабуся, та дід Трохим. 4. Дорога до лісового озера. 5. Страшна розповідь про химеру 6. Таемниця. І нічна варта. 7. Вивчення бібліотеки. 8. Митькозавр Стеценка із Юрківки. 9. Велечезні сліди на березі. 10. Невдала операція «Курка». 11. Нічний розіграш Васі. 12. Майбутні пригоди хлопців.