Пліт проплив за 9 год 18 км, а моторний човен за 5 годин 60 км. У кого з них швидкість більша й на скільки?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 18:9=9(км/год) - швидкість руху плота; 2)60:5=12(км/год) - швидкість руху моторного човна; 3)12-9=3 (км/год) - на стільки швидкість моторного човна більша ніж швидкість плота. Відповідь: на 3 км/год більше. Сподіваюся що допомогла Вам!;)