Площа ромба АВСD дорівнює 96 см^2, а діагональ ВD – 16 см, АК – висота ромба, О – точка перетину його діагоналей. Визначте три правильні рівності А) АС = 6 см; Б) АО = 3 см; В) ОВ = 8 см; Г) АВ = 10 см Д) S∆АОВ = 4...

Площа ромба АВСD дорівнює 96 см^2, а діагональ ВD – 16 см, АК – висота ромба, О – точка перетину його діагоналей. Визначте три правильні рівності А) АС = 6 см; Б) АО = 3 см; В) ОВ = 8 см; Г) АВ = 10 см Д) S∆АОВ = 48 см^2; Е) АК = 9,6 см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а- б- в+ г+ д- е+ .............