Плюсы и минусы в политике Эйзенхауэра помогите,а? *_* до завтра надо.
Ответ(ы) на вопрос:
українською мовою напишу) вот наверное так. но не уверенна это его политика, но неуверенна, правильно распределила по плюсам и минусам или нет мінуси: зниження темпів промислового розвитку в порівнянні з країнами Європи расистські настрої згортання маккартизму, економічні кризи плюси: розгортання науково-технічної революції доктрина "масованої відплати" (право застосування ядерну зброю в разі виникнення небезпеки нападу інших країн)