Почему День любви назвали Днем Святого Валентина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назван по имени двоих из раннехристианских мучеников с именем Валентин.
Гость
За однією з версій , Валентин був священником у давньому Римі за часів правління імператора Клавдія 2. Цей імператор вирішив що найкращі солдати - це холості чоловіки. Тому заборонив одружуватися молодим людям - майбутнім солдатам. Валентин був проти цього указу. Потайки він вінчав молодих закоханих. Коли про це дізнався Клавдій, він наказав покарати Валентина. Ось так.