Почему в течении 16 века увеличивалась численность казачества? Каким образом госу?

Почему в течении 16 века увеличивалась численность казачества? Каким образом госу??арство могло использовать казаков в своих интересах? Кратко если можно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Саме в 16 столітті спалахували численні козацькі повстання проти Речі посполитої . Тому їм було потрібно якомога більше війська . А саме збірав військо Богдан Хмельницький . Він залучав до козацької армії талановитих полководців . Вони були вихідцями з різних суспільних станів . КАК ТО ТАК ))