Подскажите как это решить? запиши множини за допомогою фігурних дужок або знака Ф: а) А-множина літніх місяців року б) В- множина пальців однієї руки в) С- мн-а різних букв у слові "математика" г) D- мн-а майстрів спорту, які в...

Подскажите как это решить? запиши множини за допомогою фігурних дужок або знака Ф: а) А-множина літніх місяців року б) В- множина пальців однієї руки в) С- мн-а різних букв у слові "математика" г) D- мн-а майстрів спорту, які вчаться у вашому класі д) Е- мн-а двоцифрових чисел кратних15
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)  А ПОМНОЖИТЬ НА 3      б)  В ПОМНОЖИТЬ НА 5    в)  С ПОМНОЖИТЬ НА 3      г) D ПОМНОЖИТЬ НА НОЛЬ   д)  НЕ ПОЙМУ ЭТОГО ЗАДАНИЯ