ПОДСТАВЬТЕ СЛОВА ПОЖАЛУСТА СЛОВА : танысыңыз апарыс жинас сыпырыс қойыс жуыс _________ 1. Сен үй... 2.Сіз балалармен... 3.Әселге қараптарды... 4.Әпқене еденді... 5.Кітаптарды сөреге... 6.Анаңа кір...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1--------жинас 2----------танысыңыз 3---------апарыс 4---------сыпырыс 5---------қойыс 6----------жуыс
Гость
Сен үй жинас. Сіз балалармен танысыңыз. Әселге қораптарды апарыс. Әпкеңе еденді сүртіс. Кітаптарды сөреге қойыс. Анаңа кір жуыс.