Помагите...............................сделать конспект текста даю 30 баллов Взимку їжачок сп

Помагите...............................сделать конспект текста даю 30 баллов Взимку їжачок спав під купою хмизу. Та ось прийшла весна, з'явилась молода травичка. їжачок вийшов зі свого лігва. На голках суха трава, мох, старе листя. Виліз їжачок, позіхнув, потягнувся і почав лапкою свою колючу шкіру обчищати. Об гілки, кущі потерся, язиком себе облизав. Поглянув навколо себе, обтрусився їжачок і побіг на полювання. Цілу зиму він не їв, схуд, зголоднів. Тепер тільки натрапить на жучка чи жабку - зразу впіймає і з'їсть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весною, після зимового сну прокинувся їжак і почав общищати свою шкіру. За цілу зиму він схуд, зголоднів, а тому і пішов на полювання.