Поміркуйте та дайте відповідь на запитання. Легкі плоди сім’янки кульбаби легко підхоплюються вітром і розносяться на великі відстані завдяки придаткам з волосків. Натомість плоди крилатки ясеня і клена відносно важкі, хоча так...

Поміркуйте та дайте відповідь на запитання. Легкі плоди сім’янки кульбаби легко підхоплюються вітром і розносяться на великі відстані завдяки придаткам з волосків. Натомість плоди крилатки ясеня і клена відносно важкі, хоча також поширюються вітром. Як ви думаете, у чому різниця в способі поширення цих плодів? Чому плоди крилатки характерні власне для дерев?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плоди крилатки падають поблизу материнської рослини. Плоди більшого розміру для рознесення вітру є крилатими.