Помогииитеее Складіть і запишіть словосполучення прикметник + іменник у яких прикметник означав би матеріал.У словосполученні іменник поставте в орудному відмінку. С данными словами: стiл,сукня, черевики, блуза, хлiб, посуд, го...

Помогииитеее Складіть і запишіть словосполучення прикметник + іменник у яких прикметник означав би матеріал.У словосполученні іменник поставте в орудному відмінку. С данными словами: стiл,сукня, черевики, блуза, хлiб, посуд, годинник, ручка,ніж,ложка,чашка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дерев'яним столом, шерстяною сукнею, шкіряними черевиками, шовковою блузою, пшеничним хлiбом, керамічним посудом, золотим годинником, пластиковою ручкою, металевим ножем, срібною ложкою, скляною чашкою.