ПОМОГИТЕ ДАЮ 40 БАЛОВ ЗА ОТВЕТ ЖЕЛАТЕЛЬНО НА УКРАИНСКОМ. 8 КЛАСС. ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ.ЗАКОН ОМА. (Це кросворд тому відповіддю має бути тільки одне слово) 1.1)Прилад для регулювання сили струму в електричному колі.(7 клітинок) 2)І...

ПОМОГИТЕ ДАЮ 40 БАЛОВ ЗА ОТВЕТ ЖЕЛАТЕЛЬНО НА УКРАИНСКОМ. 8 КЛАСС. ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ.ЗАКОН ОМА. (Це кросворд тому відповіддю має бути тільки одне слово) 1.1)Прилад для регулювання сили струму в електричному колі.(7 клітинок) 2)Італійський фізик, що винайшов перший гальванічний елемент.(6 клітинок) 3)Прилад,який використовують для вимірювання сили струму.( 9 клітинок) 4)Речови, питомий опір якої дорівнює 0,96 Ом×мм^{2} (в квадраті)/м.(5 клітинок) 5)Напрямлений рух заряджених частинок.(5 клітинок) 2.Визначте напругу на ділянці кола, опір якої станоаить 2,5 кОм , під час проходження струму 0,4 А. 3. Щоб нитка розжарення електричної лампи почала світити, її необхідно нагріти до кількох тисяч градусів.Це відбувається упродовж 0,1 с вмикання лампи. Скільки електронів пройде через поперечний переріз нитки розжарення за цей час , якщо сила струму в лампі дорівнює 0,2 А? Буду вдячна за будь-яку відповідь. Мені дуже це потрібно до 22.03.2017 до 09:00 за Київським часом. Дуже прошу допомогти. 40 балів дам за всі відповідді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 1)Реостат. 2) А. Вольта. 3). Амперметр. 4). Ртуть. 5.) Струм. 2. 2,5 кОм перевести в Ом и умножить на 0,4 А. 3. Слишком заумное, не решу, а так вот.