Помогите как читаются вот эти слова: FLAT FLOR WARDRObe to change to redecorate a bookcase to break (up) to leak suddenly to take away to throw (out) a window a castle to tidy tidy tidy behind a corridor a curtain a dining room...

Помогите как читаются вот эти слова: FLAT FLOR WARDRObe to change to redecorate a bookcase to break (up) to leak suddenly to take away to throw (out) a window a castle to tidy tidy tidy behind a corridor a curtain a dining room an earring an hour messy neat nothing a shelf to stand a wall помогите!!!!!!! срочно!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Флэт флур вэрдроуб ту чеинж ту рэдекорэйт э буккейс ту брик (ап) ту лик садлэейн ту тэйк эвэй ту зроу (аут) э виндоу э кэстл ту тайди тайди тайди бихайнд э корридор э картон э дайнинг рум эн эарин ан хаур месси нит нозинг э шелф ту стэтд  э волл. как то так.