Помогите написать аннотацию к книге "Робинзон крузо" на украинском языке ПОЖАЛУЙСТАААА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цей твір буде цікаво дітям і дорослим!Головний герой - Робінзон Крузо, його викинуло після корабельної аварії на острів, який виявився зовсім безлюдний. Він абсолютно один. Доводиться починати життя з чистого аркуша, навчитися добувати собі їжу і рятуватися від різних тварин.Незабаром він зустрічає на острові дикуна, з яким разом борються за виживання. Книга дуже цікава. Справжні любителі пригод високо її оцінять!