Помогите написать сочинение на укр мове на тему очикування весны в предложениях в словах должны стоять апострафы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навесні природа пробуджується від зимового сну. Поступово сходить сніг, та земля недовго залишається чорною та голою. Тільки-но теплішає, звідусіль починає пробиватися молода яскраво-зелена трава, на деревах набухають бруньки та згодом перетворюються на маленькі листочки.  Весняне небо  чисте, блакитне, і по ньому швидко пливуть сніжно-білі  хмаринки, схожі на тварин - лева, черепаху, різні предмети, навіть обличчя людей. А згодом починається справжня краса. Усюди розпускаються квіти – проліски, фіалки, кульбабки…І таку красу ми бачимо кожного року і пам'ятаємо її.