Помогите очень срочно!!!!!!!!!!!!!!!!! «Гонта історичний і Гонта Шевченків пафос образу героя»,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вступ 4 1. Історичний прообраз героїні Роксолани 7 1.1 Шлях до гарему 7 1.2 Дружина падишаха 11 1.3 Леді смерть 14 2. Створення образу Роксолани Павлом Загребельним 19 2.1 Роксолана - символ українського жіноцтва 19 2.2 Специфіка образу Роксолани у романі Загребельного 24 2.3 Думка Загребельного про роман "Роксолана" взагалі та специфіку створення образа головної героїні 27 3. Розкриття образу Роксолани у творчості інших українських романістів 29 Висновки 32 Використана література: 34 >>>> Графічна форма та художній образ План Вступ 2 Розділ І. Графічний художній образ як процес пізнання 4 1.1. Визначення графічного художнього образу 4 1. 2. Образи відчуттів, сприйняття 8 1. 3. Образи представлення, уяви 19 Розділ ІІ. Образотворчі умови формування графічно-художнього образу 22 2.1. Образотворчі аспекти художнього образу 22 2.2. Формування графічного художнього образу у школярів на уроках образотворчого мистецтва 26 Висновки 28 Список використаної літератури 29 Додатки 31 >>>> Образ романтичного героя в поезія Міцкевича Тема: Образ романтичного героя в поезія Міцкевича Предмет: Зарубіжна література Вид: Твір >>>> Гуманістичний пафос поезій В.Симоненка n/a >>>> Ідея соборності України в творчості Т.Г. Шевченко План Вступ 3 1. Шевченко і національне питання 3 2. Україна та народ в творах Шевченка 9 3. Шевченків імператив 12 Заключення 16 Література 17 >>>>