ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ Автокөлік сол белгіленген уақыт ережесінен бір минут кешігі?

ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ Автокөлік сол белгіленген уақыт ережесінен бір минут кешігі??, я бір минут озбайды. Небәрі бір-екі минутқа кешіге қалса, жүргізуші әжептәуір сөгіс алып жатады. Ал бізде ше? Сағат сұрағанда «Жетіден он минут кетті» десең, «Е, жеті жарым десеңші» дей саламыз. Демек біз уақытқа аса ұқыпты емеспіз. Бүгінгі күні уақытты өлтіретін «жаулар» көбейген тәрізді. Солардың бірі теледидар деуге болады. Жасыратыны жоқ, «көк сандығы» жоқ үйді елестету қиын-ақ. Алайда осы теледидардың уақыттың нағыз жауы екеніне екінің бірі көңіл бөле бермейді. Бірде Эйнштейн қызметшісіне «Мені жарты сағаттан кейін оятыңызшы» деп, демалыпты. Бірақ қызметшісі оны біраз тынықсыншы деп бір сағаттан кейін барып оятса керек. Тұра сала ғалым жарты сағаттан кейін оятпаған қызметкеріне қатты ренжіп: «Ал, жарты сағатымды қайтарып беріңіз»,- деген екен. Уақыттың жауларының қатарына көп сөз бен көп қыдыруды да жатқыза аламыз. Уақыт – ол мүмкіндік. Мүмкіндікті дер шағында пайдаланып қалмаса, адамның көп нәрседен айырылатыны анық. Еңбекқор қытай халқы да уақыт мәселесіне келгенде: «Сағат сатып алсаң да, уақыт сатып ала алмайсың» деп безектейді екен. Ата-бабамыз «Жас кезімде бейнет бер, қартайғанда зейнет бер» деген. Барлық уақытша қызықты қоя тұрып, дер кезінде қимылдаған адам кейін соның жемісін жейді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЕтОдин же из положения автотранспортных минут позже установленного времени, я озбайды минут. Всего одной-двух минут кешіге, если водитель неплохой выговор. А у нас? Когда с «Семи до десяти минут», но «Е, десеңші семь с половиной» напомним, около. Это значит, что времени не особо аккуратно. На сегодняшний день время, комбинируя «враги», как больше. Можно сказать, что один из них телевизор. Не секрет, «синий сундучок» дома, не трудно представить. Однако не всем удается этого телевизора в том, что настоящий враг, уделяя особое внимание времени. Эйнштейн ни прислуги «оятыңызшы полчаса после Меня, демалыпты. Но некоторое, что после одного часа его служащий тынықсыншы оятса. Ученый, будучи сильно огорчили сферы полчаса после оятпаған сотруднику: «А, дайте отзыв, я выходил в полугодие». В них много слов и много времени, и мы можем пикники в ряды врагов. Время – это возможность. Используя возможности вовремя, если лица, явно вле за собой потерю многого. Трудолюбивый китайский народ когда вопрос касается времени: «ты С закупок, а с учетом времени�