Помогите перевести на казахский. Мне нравится борьба  қазақша күрес. Она развивает силу, ловкость,способность противостоять врагу.Человек может себя защитить.

Помогите перевести на казахский.  Мне нравится борьба  қазақша күрес. Она развивает силу, ловкость,способность противостоять врагу.Человек может себя защитить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маған қазақша күрес ұнайды. Ол күшті, ептілікті, қабілеттілікті арттырып, жауға қарсы тұрғызады. Адам өзін қорғай алады.