Помогите перевести стихотворение на русский"Тагын бер рэхмэт" Шеукет Галиев Тагын бер рэхмэт Кемге яхшылык эшлэгэн , ярдэм иткэн нихэтле- Сэлимнен барсы санаулы, Ботенесе исэпле. -Ике эби, бер бабайга Трамвайда урын бирдем. Ике...

Помогите перевести стихотворение на русский"Тагын бер рэхмэт" Шеукет Галиев Тагын бер рэхмэт Кемге яхшылык эшлэгэн , ярдэм иткэн нихэтле- Сэлимнен барсы санаулы, Ботенесе исэпле. -Ике эби, бер бабайга Трамвайда урын бирдем. Ике эби хэм бер бабай Хэркайсы : "Рэхмэт"- диде. Авылдан килгэч оч апа Адрес белмэгэч рэтлэп, Юл курсеттем. Менэ сина Булды тагын оч Рэхмэт! Урам аруылы чыгырдым Тагын ике эбине. Мке эби икессе дэ, Елмаеп: "Рэхмэт! "- диде. -Тырышкансын, рэхмэт, - дидем... Сэлим шатланып куйды: -Тагын бер рэхмэт булды! - дип, Шунда ук санап куйды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а ты попробуй в интернете поискать там точно найдете