Помогите пожалуйста , все о тихом океане , глубина , размеры и т.д если ответ будет

Помогите пожалуйста , все о тихом океане , глубина , размеры и т.д если ответ будетхороший дам 100 баллов , если так себе то 50-80
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ти́хий океа́н, Великий океан — частина Світового океану. Обмежений материками Євразія і Австралія на заході, Північна і Південна Америка на сході, лінією, що проходить між півостровами Чукотським і Сьюард на півночі, Південним океаном на півдні. Площа:  62 460 000 миль²Середня глибина:  14 042 фути