Помогите пожалуста, как читаеться!? When spring is here,the world is new the grass is green ,the sky is blue. When summer comes Its very hot We can piey and swim a iot. The seasons change before our eyes. Each seasons brings a ...

Помогите пожалуста, как читаеться!? When spring is here,the world is new the grass is green ,the sky is blue. When summer comes Its very hot We can piey and swim a iot. The seasons change before our eyes. Each seasons brings a new surprise. The seasons change ,they bring sich joy for every girl and every boy. When autumns here,theres wind and rain- Its time to stay indoors again. When winter comes,the worid is white. Snow is such a ioveiy sight. народ нужно перевести. поможете?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вэн спринг ис хэрэ, зе ворлд ис нью зе грас ис грин , зе скай ис блу вэн самэр сомес итс вери хот ви кэн плэй энд свим э лот зэ сеазонс чэндж бефор оур айз еэч сеазонс брингс э нью супрайс зэ сеасонс чэндж, зей бринг соч джой фор эвэри герл энд эвэри бой вэн аутэмс хэрэ, зесес увинд энд рэин - итс тайм ту стэй индоорс эгэин вэн минтер сомес, зе ворлд ис вайт снов ис сач э ловели сайдх извини, перевод - это оочень долго писать...