ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! 1.ПОШИРЕНИМ РЕЧЕННЯ Є: 1) Друзі поїхали відпочивати, 2) Лиш боротись - значить жить. 3) Сотні птахів почали співати , 4) Дід виявився не ликом шитий ____________________________ 2. В якому реченні є складен...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! 1.ПОШИРЕНИМ РЕЧЕННЯ Є: 1) Друзі поїхали відпочивати, 2) Лиш боротись - значить жить. 3) Сотні птахів почали співати , 4) Дід виявився не ликом шитий ____________________________ 2. В якому реченні є складенний іменний присудок? 1)Запорожець в очах народу був героєм. 2)Він буде мешкати в нас до від'їзду. 3) Ми тільки почали розгадувати світ 4) Матері забуть не в силі. _________________________________________________ 3.В якому реченні ВИДІЛЕНО додаток? 1) Повиті МЛОЮ стоять у задумі стрункі тополі. 2) Молоденькі сади ми посадем НА КРУЧІ. 3) Польова ПОВИТИЦЯ полізла догори по стеблинці жита. 4) Адресовані людям вірші -найщиріший У СВІТІ лист.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. - 2 2 - 1 3 - 1 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,