Помогите пожалуйста Функції вуглеводів в організмі: ... Функції жирів в організмі : ... Функції білків в організмі : .... Вітаміни-це....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вуглеводи це джерело енергії.Вуглеводи беруть участь в обміні білків і жирів Жири беруть участь у побудові клітин.Захищають організм, зігрівають. Вітаміни-це органічні речовини, яким властива іниенсивна біологічна активність