Помогите, пожалуйста, написать сочинение на казахском языке на тему счастливая семья "Бақытты отбасы"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің отбасым-ең бақытты.Отбасым бірге серуендейміз,уақытты бірге өткіземіз.Бір-бірімізге көмек береміз,тату тұрамыз.Біздің отбасымызда ешқашан урсыс жоқ.Қандай қиыншылық боса дабіз әрқашан бірге боламыз