Помогите пожалуйста! обьясните понятие Докторина "открытых дверей" и Гоминьдан. надо очень срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
докторина відкритих дверей - висунута з метою маскуванняамериканської імперіалістичної політики, направленої на затвердження економічного і політичного панування США в Китаї. гомініда - політична партія в Китаї, створена Сунь Ятсеном у 1912 році, що хотіла діяти за трьома принципами, сформованим до революції.