Помогите пожалуйста оч надо,а то заставили блин олимпиаду писать. Відреагувати речення:відкривши очі він побачив,що світло в кімнаті вже виключено,а у відкрите вікно ллється яскраве сонячне проміння.Жду ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відкривши очі він побачив,що світло в кімнаті вже вимкнене,а у відчинене вікно ллється яскраве сонячне проміння.