Помогите пожалуйста очень срочно особенности строения корневой системы у фасоли кукурузы лука и ромашки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У фасолі( квасолі)- коренева система стрежнева добре розвинена  у  кукурудзи - коренева система мучкувата  у цибулі- коренева система мучкувата  у ромашки коренева система- стрежнева  Розрізняють два типи кореневих систем — стрижневу і мич­кувату. Стрижнева має добре розвинений головний корінь, який відрізняється від бічних за розмірами. Мичкувата коренева систе­ма не має головного кореня або він слабко розвинений, а основна маса коренів представлена додатковими або бічними. Стрижнева коренева система характерна для дводольних рослин, мичкувата — для однодольних.