Помогите пожалуйста очень срочно особенности строения корневой системы у фасоли кукурузы лука и ромашки
Ответ(ы) на вопрос:
У фасолі( квасолі)- коренева система стрежнева добре розвинена
у кукурудзи - коренева система мучкувата
у цибулі- коренева система мучкувата
у ромашки коренева система- стрежнева
Розрізняють два типи кореневих систем — стрижневу і мичкувату.
Стрижнева має добре розвинений головний корінь, який відрізняється від бічних за розмірами. Мичкувата коренева система не має головного кореня або він слабко розвинений, а основна маса коренів представлена додатковими або бічними. Стрижнева коренева система характерна для дводольних рослин, мичкувата — для однодольних.