Помогите пожалуйста, очень СРОЧНО! Составьте 10-15 предложений, на казахском языке, о своем любом фильме который вам нравится! Срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маган унайтын кино ол ёлка.Маган унайтын себеби ол махаббат туралы жане барлык армандар орындалады екенин корсетеди . Мен гашыкпын сондыктан маган осындай кинолар унайды.Кино маган жане достарыма унады .баримиз конилди кайттык.