Помогите пожалуйста перевести..!!!)) очень срочно, только без переводчика Ана тілі дегеніміз – сол тілді жасаған, жасап келе жатқан мәңгілігінің мәңгілік мәселесі. Ана тілін өгей ұлдары ғана менсінбейді өгей ұлдары ғана аяққа б...

Помогите пожалуйста перевести..!!!)) очень срочно, только без переводчика Ана тілі дегеніміз – сол тілді жасаған, жасап келе жатқан мәңгілігінің мәңгілік мәселесі. Ана тілін өгей ұлдары ғана менсінбейді өгей ұлдары ғана аяққа басады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Родной язык это-который его сделал и все ещё делает вовеки. Родной язык только чужие сыновя не интересуются чужие дети будеть топтать на ноги.