Помогите пожалуйста перевести текст киіз үйдің көлеңкесінде кимешек киген әже жіп иіріп отыр.Қасында кішкентай немересі бар. -Балам?ертең ержетесің, үлкен жігіт боласың, сонда мені асырайсың ба? -асыраймын. -Не беріп асырай...

Помогите пожалуйста перевести текст киіз үйдің көлеңкесінде кимешек киген әже жіп иіріп отыр.Қасында кішкентай немересі бар. -Балам?ертең ержетесің, үлкен жігіт боласың, сонда мені асырайсың ба? -асыраймын. -Не беріп асырайсың? -Нан, сүт беріп асыраймын. -Оны қайдан аласың? -Дүкеннен аламын. -Ол үшін ақша керек қой, балам. -Иә, әже, білемін. Алдымен, жақсы білім аламын, сонан соң оқимын, жұмыс жасаймын. Тапқан ақшамды сені асырауға жұмсаймын. Дастарқанды нанға, майға толтырамын. -Сенің айтқандарың орындулы үшін көп еңбек ету керек. білесің бе? -"Еңбекпен тапқан нан тәтті" дейді емес пе?! -Ақылыңнан айналдым сенің, балапаным, - деп қарт әже немересін мейірлене иіскеді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В войлочном доме, одетая в кимешек, бабушка сучила нити. Рядом внук сидел.  - Мой мальчик. Завтра вырастишь, большим жигитом будешь. Меня меня будешь кормить? - Буду. - Чем кормить? - Хлебом, молоком - Откуда это возьмешь? - Из магазина. - Для этого деньги нужны, мальчик мой. - Да, бабушка знаю. прежде всего выучусь. Потом буду работать. Заработанные деньги тебе буду отправлять. Дастархан хлебом, маслом заполню. - Чтобы сделать то, что ты говоришь много труда надо. Знаешь -Говорят же, хлеб заработанный своим трудом, будет вкусным! -- Умный ты мой, цыпленок" - сказала (старая)бабушка внуку, понюхав его лоб.