Помогите пожалуйста. Скласти коротеньку розповiдь про Волохана.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу зимою,Волохан пішов гуляти і довго не повертався. Зимою швидко сутеніє ,тому усі почали хвилювати.Де ж це Волохан? Може він покинув нас?Його хазяїн зразу пішов його шукати.Почалася заметіль і сліди завіяло,про те було видно великі ями вириті Волоханом .Ідучи ,далі хазяїн поміти лисячі сліди менші від собачих. Виявилося,що Волохан грався у снігу і раптово помітив ,що там ходять польові миші.Волохан був не один ,поблизу ходив лис який борсався в снігу в пошуках їжі.Вони рискали по галявині аж поки не натрапили один на одного.Почалася біганина.Волохан біг за лисом майже наздоганяв,але сили його покинули і він навіть не усвідомив ,що лис його завів далеко у незвідані ще ним території.Він вив ,ніби плакав ,але його ніхто не чув. Але згодом хазяїн знайшов його і собака ,ніби ожив від зустрічі з ним. Він ішов по переду обнюхуючи все і шукаючи дорогу додому.А коли дійшов ,то з радістю побіг до знайомого житла і людей)