Помогите прошу по укр мове! Умоляю)) ПРОШУ УМОЛЯЮЮЮЮ Випишіть підряд іменники першої і другої відмін у три колонки: 1) тверда 2)мішана 3) м'яка група Слова которые надо выписать по колонкам: Скрипач, алмаз, осоння, тюльпан, дощ...

Помогите прошу по укр мове! Умоляю)) ПРОШУ УМОЛЯЮЮЮЮ Випишіть підряд іменники першої і другої відмін у три колонки: 1) тверда 2)мішана 3) м'яка група Слова которые надо выписать по колонкам: Скрипач, алмаз, осоння, тюльпан, дощ, бджола, звичай, кваша, ломаччя, ягідниця, сонце, гараж, площа, ущільнення, вимога, надія, сніг, льодосховище, осердя, стеля, батько, зять. У кожному слові підкресліть другу від початку букву. З цих букв прочитайте прислів'я...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) тверда: алмаз, тюльпан, бджола,  вимога,  сніг,   батько. 2)мішана Скрипач, дощ, кваша, гараж, площа,  льодосховище. 3) м'яка група осоння,  звичай, ломаччя, ягідниця, сонце, ущільнення, надія, осердя, стеля, зять. ключ: Людина - коваль свого щастя