Помогите разобрать слова на голосни прыголосни мьякы та дзвинки слова вугілля та груддя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вугілля /-0=0=:0/ в - дзвінкий приголосний у - голосна г - м'який приголосний і - голосна наголошена лл - м'який подовжений а - голосна груддя /- - 0 =: 0/ г - приголосний дзвінкий р - приголосний дзвінкий у - голосна наголошена дд - подовжений м'який а - голосний