Помогите решить Віруси містять: а) тільки РНК; б) тільки ДНК; в) ДНК або РНК; г) ?

Помогите решить Віруси містять: а) тільки РНК; б) тільки ДНК; в) ДНК або РНК; г) ??ільки білки 2. Збудником звичайного сказу є: а) бактерія; б) вірус; в) пріон; г) найпростіше. 3. Одноклітинним еукаріотичним організмом є: а) амеба; б) вольвокс; в) збудник чуми; г) збудник віспи 4. У віріонах вірусів немає: а) рецепторів; б) оболонки; в) рибосом; г) нуклеїнової кислоти. 5. Установіть відповідність між термінами й визначеннями. 1 Віріон А Організми, що можуть існувати в разі наявності в середовищі вільного кисню 2 Спора Б Позаклітинна форма існування вірусів 3 Аероби В Організми, що не можуть існувати в разі наявності в середовищі вільного кисню 4 Анаероби Г Форма існування бактерій, яка є стійкою до дії зовнішніх факторів Д Організми, які живляться мертвими організмами та їхніми рештками
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В, б, а, в, 1-б, 2-г, 3-а, 4-в.