Помогите решить задачу(правознавство) пожалуйста!!! 1. Лариса , якій виповнилося 14 років , вирішилв здійснити мрію дитинства й почала відвідувати спортивну секцію , що проводила тренування з греблі на байдарках. Через 2 місяці...

Помогите решить задачу(правознавство) пожалуйста!!! 1. Лариса , якій виповнилося 14 років , вирішилв здійснити мрію дитинства й почала відвідувати спортивну секцію , що проводила тренування з греблі на байдарках. Через 2 місяці теоретичних занять мала починатися практична частина. Для цього члени секції відїжджали на одну з гірських річок, маючи при собі дороге спортивне спорядження , яке кожен повинен був придбати за власні кошти . Батьки Лариси ,мотивуючи тим, що дочка займається занадто екстремальним видом спорту ,що інколи призводить до травм,, відмовилися дати їй кошти на спорядження ,хоча й мали достатні статки. Лариса подала позов до суду. Дайте правовий аналіз ситуації. Визначте, у кого кращі судові перспективи 2. Студент першого курсу денного віділення юридичного факультету Київського науіонального університету Віктор звернувся до суду з позовом на батька про стянення аліментів на своє утримання ,які той припинив надсилати в звязку з досягненням сином повноліттся. Чи виграє справу Віктор ? Відповідь обгрунтуйте. Як зміниться ситуація,якщо Віктор буде студентом заочного відділення й праюватиме на підприємстві "Енерготранс" . СРОЧНООО ПОЖАЛУЙСТА!! Дам 45баллов!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1   на маю думку правильніший батько Лариси тому , що він зрозумів що його донька займвєтьса екстримальним спором то він вирішив допомогти їй й позпавити її цьго виду спорту Лариса незрозуміла й подала до суду звичайно переможе батько.