ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ,ОЧЕНЬ НУЖНО.Потрібно розставити розділові знаки в тексті. Золота порохівниця місяця вистромившись із-за могил порошила трави голубим пилом і здавалося козакові що там у степу ворушилось щось іржуть чиїсь коні і ...

ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ,ОЧЕНЬ НУЖНО.Потрібно розставити розділові знаки в тексті. Золота порохівниця місяця вистромившись із-за могил порошила трави голубим пилом і здавалося козакові що там у степу ворушилось щось іржуть чиїсь коні і вже не рокотання бандур чути звідти ледве вловимий передзвін шабель і не сиділося старому і не їлося йому соломага свербіла рука до шаблюки,до бою кликало серце.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золота порохівниця місяця, вистромившись із-за могил, порошила трави голубим пилом, і здавалося козакові, що там у степу ворушилось щось, іржуть -чиїсь коні і вже не рокотання бандур чути звідти, ледве вловимий передзвін шабель і не сиділося старому і не їлося йому соломага, свербіла рука до шаблюки, до бою кликало серце.