Помогите с каз.яз перевести слова с русского на каз.яз слова:Четвертое окно, четыре окна, Первый учитель, один учитель, шестой ученик, шесть учеников.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің мектебімізде кітапхана болады. Онда аса көп қызықты кітаптар. Мен және Наташа анда арала- және оқы- кітаптарды сүйеміз. Кітапханада кітапханашы жұмыс істейді. Ол жиі-жиі бұл оқып тастау тәуір ақыл қосады. Мен бүгін кітапты туралы аңдарды алдым, ал Наташа туралы гүлдерді.
Гость
Төртінші терезе. Төрт терезе. Бірінші ұстаз бір ұстаз. Алтыншы оқушы. Алты оқушы