Помогите сделать д.з № 343 по укр.мове 5 класс автор О.В.Заболотный

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Я думаю,що зелений колір із веселки -від зеленої травиці,від дерев і кущів 2)Не можна їсти зелених яблук, груш ,слив та їнших фруктів(переносне але може бути і в прямому) 3)*Ех,молодий ти ще,хлопче,зелений!Життя не знаєш!*-сказав дідусь онукові(переносне значення)