ПОМОГИТЕ! Склади і запиши ТЕКСТ-ОПИС розквітлого соняшника (5-7 предложений) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соняшник це слово іде від слова сонце.Жовті пелюстки зелена серединка. Головка завжди повертається на сонце.Це дуже гарна рослинка.
Гость
Одного разу я поїхала до бабусі. Домогти їй по квітам . Коли я приїхала ми з бабусею попили чай і пішли у сад. Першу квітку яку я побачила першу була схожа на сонечко.Вона була гарною , приємно пахла , як вже казала була схожа на сонечко . Стебель був схожий на тоненьку гарненьку гілочку. Пелюстки на промінчики , а листочки на ручки. Я почала питати у бабусі що це за квітка ? А вона мені відповіла що ця квітка називається соняшник.