Помогите сочинить стих на українській мові. Про космос Плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безмежжя Всесвіту й холодний блиск зірок, Краса туманностей й могуть чорних дірок, Супутники й незлічені планети, Пульсари, астероїди, комети, Їх загадковість манить й спокушає, Над думами учених владу має, Бо космос – наше джерело законів, Не знаючи його – живем без перепонів, Але Земля – піщинка у пустелі, Й єдине місце людської оселі, І вивчення простору нам не зашкодить, Бо світ наш у космос незвіданий входить…