Помогите составить 5-6 предложений на казхском языке по теме спорт пожалуйстааааа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спортпен шұғылдану денсаулыққа өте маңызды жəне пайдалы. Егер спортпен айналысатын болса, онда ешқашан ауырмайсын , денің сау болады
Гость
Мен спортпен шұғылдануды жаксы көремін. Анда санда достарыммен жиналып футбол ойнаймын. Спорттық коп киімім бар. Мектепте мені спорт сектор кылды. Мен спортка жакынмын.Спорт менің өмірім.