Помогите: твір на тему "Що потрібно зробити, щоб наша мова стала багатшою" (в науковому стилі) 5-10 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб наша мова стала багатшою потрібно вживати красномовні слова,використовувати епітети,порівняня,історизми.Розмовляти виключно українською без русизмів.Наша мова буде соловїна тільки тоді,коли всі будуть прислухатися до цих порад