Помогите!! Выберите правильный ответ Хлопці грали у футбол.Один із них невдало різко обернувся і відчув біль.Гомілковостопний суглоб набряк і став гарячим на дотик,Рухи в ньому стали утруднені.Дмитро приклав до суглобу холодну ...

Помогите!! Выберите правильный ответ Хлопці грали у футбол.Один із них невдало різко обернувся і відчув біль.Гомілковостопний суглоб набряк і став гарячим на дотик,Рухи в ньому стали утруднені.Дмитро приклав до суглобу холодну пляшку з водою,Олесь наклав тугу пов'язку,Тарас травмовану кінцівку хлопця трохи підійняв.Оцініть дії хлопців. А.правильно дав допомогу Дмитро Б.правильно робили Олесь і Тарас В.усі учні робили правильно Г.жоден з них не повинен був робити таких дій
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г правильный)))))))))))))