Помогите я прошу уиоляю пожалуйста переведите текст пожалуйста помогите очень нудна ваша помощь я прошу переведите побыстрее умоляю прошу прошу умоляю пожалуйста ну очень надо я вас прошу умоляю пожалуйста прошу умоляю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато щоб побачити в Лондоні з моїми однокласниКами. Ми маємо великий час відвідування в Лондоні!Дозвольте розповісти про велике перебування тут.Ми відвідали Лондонський Тауер,і провів там весь день .Поруч з вежею є Тауерський міст.СБУ отримали там фотографії .На наступний день ми відвідували Букінгменський палац і побачив мінливий (шось там незнаю).Існувало багато туристів там. Є більше ніж в самому більшому палаці..і королівська родина отримала кіно і плавання тут!лор Середу Грінвічі ми попливли туда на чоіні.Ми відвідали Меридіан уявну лінію яка ділить світ на західеї та схід .Падав дощ був вітер сильний і ми пішли в музей який називався Британський .Ви OINS чи не так ,я спірально для вас купив сувенір .Сподіваюсь що ви раді .щастить хай вам а я повинен бігти