Помогите,буду благодарна))Склади й запиши з переклади ними тобою словосполученнями текст на тему : "Осінь прийшла",а ось словосполучення їх треба перевести : чистый воздух,разноцветные листья,холодный ветер,грустное настроение.
Помогите,буду благодарна))
Склади й запиши з переклади ними тобою словосполученнями текст на тему : "Осінь прийшла",а ось словосполучення їх треба перевести : чистый воздух,разноцветные листья,холодный ветер,грустное настроение.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла осінь. Подув холодний вітерець. Дерева скидають своє гарне різнобарвне листячко. На вулиці подуло свіже повітря. У людей у цю пору чомусь поганий настрій, але я буду з ним боротись й завжди буду знаходити гарний настрій навіть у холдну й сумну осінь.