Помогите!Мне надо написать описания ромашки (5-7)предложений!Только на укр мове напишите! Начало такое: Я очень люблю ромашку! У неё тоненький зелёный стебелёк. Когда люди смотрят на ромашку они забывают о всём плохом.Она..... ...

Помогите!Мне надо написать описания ромашки (5-7)предложений!Только на укр мове напишите! Начало такое: Я очень люблю ромашку! У неё тоненький зелёный стебелёк. Когда люди смотрят на ромашку они забывают о всём плохом.Она.....            ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я сочиняла с учительницой но у меня початок другой..  Ромашка цвіте в степах.Своїм пахучим запахом вона полонить все навкруги.(Абзац).Ця чарівна квіточка має довжину 20-30 см.Ромашка цвіте яскраво-білим кольором.Квітка тримається на тоненькому ніжному стебельці.Пелюстки маленькі а серединка золота.На цю квітку люблять гадати дівчатка.Листя ромашки розрізані нитко-подібно як маленьке сонечко.(Абзац).Мені подобається ця квіточка своєю красою ніжністю та запахом.. не з что)))